In stock
Product Code
307166
130ml Clear Glass Round Jar with 58mm Deep Twist off neck
| Subtype | Jar |
|---|---|
| Colour | Clear |
| Shape | Cross Section Circular |
| Volume | 130 ml |
| Neck Type | Twist Off |
| Neck Diameter | 58 mm |
| Height | 63 mm |
| Diameter | 61 mm |
| Material | Glass |
A range of cylindrical glass jars with either a rounded base and/or an intended label recess area.
Quantity Request











