In stock
Product Code
300103
Legacy Item #:
02804CLDMBK
28mm/410 Matt Black Smooth PP Screw Cap with EPE Liner
| Legacy Item # | 02804CLDMBK |
|---|---|
| Subtype | Cap |
| Colour | Matt Black |
| Shape | Cross Section Circular |
| Neck Type | GCMI 410 |
| Neck Diameter | 28 mm |
| Height | 19.2 mm |
| Diameter | 31.3 mm |
| Material | Plastic - PP |
Available in ribbed 300102 and white. Custom colours and other liners are available on request.
Quantity Request