In stock
Product Code
300115
Legacy Item #:
02804ILBWT1
28mm/410 White Smooth PP Flip-Top Cap with 3mm Orifice and Bore Seal
| Legacy Item # | 02804ILBWT1 |
|---|---|
| Subtype | Flip Top |
| Colour | White |
| Shape | Cross Section Circular |
| Neck Type | GCMI 410 |
| Neck Diameter | 28 mm |
| Height | 22 mm |
| Diameter | 28.6 mm |
| Material | Plastic - PP |
Other liners are available and custom colours available on request.
Quantity Request