In stock
Product Code
300261
Legacy Item #:
03227XHZBL
32mm DIN Push Off Over Seal with Blue Smooth Flat PP Disc
| Legacy Item # | 03227XHZBL |
|---|---|
| Subtype | Seal |
| Colour | Blue |
| Shape | Cross Section Circular |
| Neck Type | Crimp |
| Neck Diameter | 32 mm |
| Height | 14.3 mm |
| Diameter | 36.5 mm |
| Material | Aluminium |
Quantity Request