In stock
Product Code
300409
Legacy Item #:
04321CGTSL001
43mm Silver Twist Off Cap with Compound Liner
| Legacy Item # | 04321CGTSL001 |
|---|---|
| Subtype | Cap |
| Colour | Silver |
| Shape | Cross Section Circular |
| Neck Type | RTS Twist Off |
| Neck Diameter | 43 mm |
| Height | 8 mm |
| Diameter | 43 mm |
| Material | Tin Plate |
Custom colours and other liners avaialable on request.
Quantity Request