In stock
Product Code
300506
Legacy Item #:
06326WLFRD001
63mm Red Pourer Sprinkler Cap with IHS Liner for PET
| Legacy Item # | 06326WLFRD001 |
|---|---|
| Subtype | Cap |
| Colour | Red |
| Shape | Cross Section Circular |
| Neck Type | Screw Neck |
| Neck Diameter | 63 mm |
| Height | 20.2 mm |
| Diameter | 64.7 mm |
| Material | Plastic - PP |
Available with or without the liner in sizes 38mm to 110mm. Custom colours are available on request.PCR options are available ranging between 30-100% subject to minimum order quantities.
Quantity Request