In stock
Product Code
307161
68 mm Transparent Polypropylene RR 60 Snap Cap
| Subtype | Cap |
|---|---|
| Colour | Transparent |
| Shape | Cross Section Circular |
| Neck Type | Snap Neck |
| Neck Diameter | 68 mm |
| Height | 8 mm |
| Diameter | 69 mm |
| Material | Plastic - PP |
Ideal for food packaging and other household and industrial products. Custom colours are available on request.
Quantity Request