In stock
Product Code
300513
Legacy Item #:
06900CLZWT
69mm Round White PP Lid
| Legacy Item # | 06900CLZWT |
|---|---|
| Subtype | Cap |
| Colour | White |
| Shape | Cross Section Circular |
| Neck Type | Screw Neck |
| Neck Diameter | 69 mm |
| Height | 6 mm |
| Diameter | 69 mm |
| Material | Plastic - PP |
Custom colours are avaialbe on request
Quantity Request