In stock
Product Code
300693
Legacy Item #:
34358C1
100ml DIN Type 1 Clear Bottle
100ml Din Type 1 Clear Glass Infusion Bottle 32mm Crimp Neck
| Legacy Item # | 34358C1 |
|---|---|
| Subtype | Bottle |
| Colour | Clear |
| Shape | Cross Section Circular |
| Volume | 100 ml |
| Overflow Volume | 125 ml |
| Neck Type | Crimp |
| Neck Diameter | 32 mm |
| Height | 104 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Material | Glass |
100ml Din Type 1 Clear Glass Infusion Bottle 32mm Crimp Neck
Quantity Request



